Zobacz fotorelację z targów Agrotech Kielce 2015

Autor: www.sadyogrody.pl 30 marca 2015 14:01

Od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca targi techniki rolniczej Agrotech 2015 w Kielcach odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Dziękujemy zwiedzającym, którzy przystanęli przy stoisku WWW.SADYOGRODY.PL i wzięło udział w akcji "Swojskie Smaki".

Tegoroczna edycja targów techniki rolniczej i leśnej Agrotech w Kielcach, tak jak poprzednie, cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony rolników. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy wiodący producenci maszyn i ciągników rolniczych, ale też wiele firm, które dopiero chciałyby zaistnieć na polskim rynku.

W imprezie biorą też udział producenci nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego itp. Jednak targi wyróżniają się głównie z powodu olbrzymiej ilości maszyn, które można dokładnie obejrzeć, poznać ich cenę czy umówić się na testy w gospodarstwie lub pokazy.

Targi do dobra okazja, żeby zobaczyć nowości maszynowe i zastanowić się jak rozsądnie spożytkować pieniądze, które będą dostępne z PROW 2014-20120.

Oprócz ekspozycji ze sprzętem rolniczym, targi będą obfitowały w takie wydarzenia jak: finał krajowy olimpiady młodych producentów rolnych 2015, debata Izb Rolniczych nt. PROW 2014-2020, seminarium nt. obowiązków wynikających z nowego systemu płatności bezpośrednich.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili również stoiska "Farmer" oraz "SadyOgrody" (hala H, stoisko 155), na którym w ramach akcji „Swojskie smaki” rozdawaliśmy naszym gościom m.in. smaczne syropy, dżemy oraz materiały zachęcające do poznania naszego serwisu.

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI