Zobacz fotorelację z targów Agrotech Kielce 2015

Autor: www.sadyogrody.pl 30 marca 2015 14:01

Od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca targi techniki rolniczej Agrotech 2015 w Kielcach odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Dziękujemy zwiedzającym, którzy przystanęli przy stoisku WWW.SADYOGRODY.PL i wzięło udział w akcji "Swojskie Smaki".

Tegoroczna edycja targów techniki rolniczej i leśnej Agrotech w Kielcach, tak jak poprzednie, cieszyła się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony rolników. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy wiodący producenci maszyn i ciągników rolniczych, ale też wiele firm, które dopiero chciałyby zaistnieć na polskim rynku.

W imprezie biorą też udział producenci nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego itp. Jednak targi wyróżniają się głównie z powodu olbrzymiej ilości maszyn, które można dokładnie obejrzeć, poznać ich cenę czy umówić się na testy w gospodarstwie lub pokazy.

Targi do dobra okazja, żeby zobaczyć nowości maszynowe i zastanowić się jak rozsądnie spożytkować pieniądze, które będą dostępne z PROW 2014-20120.

Oprócz ekspozycji ze sprzętem rolniczym, targi będą obfitowały w takie wydarzenia jak: finał krajowy olimpiady młodych producentów rolnych 2015, debata Izb Rolniczych nt. PROW 2014-2020, seminarium nt. obowiązków wynikających z nowego systemu płatności bezpośrednich.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili również stoiska "Farmer" oraz "SadyOgrody" (hala H, stoisko 155), na którym w ramach akcji „Swojskie smaki” rozdawaliśmy naszym gościom m.in. smaczne syropy, dżemy oraz materiały zachęcające do poznania naszego serwisu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM