Zmiany w strukturze zarządu w Arysta LifeScience Europe

Autor: www.sadyogrody.pl/materiały prasowe 27 maja 2015 07:38

Nowym prezesem europejskiego oddziału w Arysta LifeScience został José Nobre. Przeprowadzone zmiany w strukturze zarządu mają na celu dalszą poprawę wyników spółki i przyspieszenie rozwoju przedsiębiorstwa na rynku środków do produkcji rolnej.

- Pragniemy wykorzystać wyjątkowe możliwości rozwoju, które daje nam połączenie spółek Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions i Agriphar w jeden podmiot i liczymy na wsparcie naszych zintegrowanych zespołów specjalistów w całej Europie. Nowo powstałe przedsiębiorstwo wykorzysta bogactwo skonsolidowanego asortymentu produktów, zasięg geograficzny, ambicje rozwojowe, a także połączone możliwości wszystkich pracowników w poszczególnych krajach - powiedział José Nobre, nowy prezes europejskiego oddziału Arysta LifeScience.

José Nobre ogłosił, że prezesem Arysta LifeScience w Polsce pozostanie dr Jerzy Pątek. Będzie on odpowiedzialny za skuteczną integrację na szczeblu lokalnym oraz za utrzymanie dobrych relacji, zarówno z klientami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.”

- Nasza działalność globalna i znacząca obecność w Europie, wpływy ze sprzedaży przekraczające 450 mln USD oraz 14 spółek zależnych i dwie światowej klasy fabryki zajmujące się opracowywaniem receptur i produkcji preparatów zapewniają nam elastyczność niezbędną do zaspokajania lokalnych potrzeb i skupienia się na lokalnym wsparciu gwarantującym możliwości rozwoju z korzyścią wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych - powiedział Jerzy Pątek..

Spółka Arysta LifeScience jest producentem środków ochrony roślin i wyrobów biomedycznych. Firma specjalizuje się również w sprzedaży i dystrybucji znanych marek środków ochrony roślin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM