Zetor wkracza na nowe rynki. Do Izraela i Jordanii

$data.author.description Autor: Farmer.pl 22 marca 2017 12:50

Zetor wkracza na nowe rynki. Do Izraela i Jordanii fot. Zetor

Spółka Zetor Tractors nawiązała współpracę z nowym dystrybutorem z Izraela spółką A. L. Tractors & Agricultural Machinery LTD. Za jej pośrednictwem traktory marki Zetor są nie tylko wysyłane do Izraela, lecz także do Jordanii - informuje farmer.pl.

Nowy izraelski dystrybutor zapewnia dostawy traktorów marki Zetor nie tylko w Izraelu, lecz także sąsiedniej Jordanii. Do regionu będą eksportowane traktory o mocy od 80 do 150 koni, zatem linie modelowe Major, Proxima i Forterra.

W ramach rynku izraelskiego obowiązuje legislatywa porównywalna z unijną, zatem na rynki będą dostarczane maszyny, które spełniają wymagania emisyjne Stage IV. Jak przekonują przedstawiciele Zetora, izraelski partner za pośrednictwem swoich filii i sieci handlowej zapewnia sprzedaż traktorów, a także dba o zapewnienie dobrego i płynnego funkcjonowania serwisu posprzedażowego dla klientów. Farmerzy i rolnicy mają do dyspozycji kompletne usługi związane ze sprzedażą nowych maszyn, ich serwisem i zakupem oryginalnych części zamiennych.

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM