Zarząd Ursusa podpisał porozumienie o współpracy z irańską spółką

Autor: www.sadyogrody.pl 22 lutego 2017 11:01

Zarząd Ursusa podpisał porozumienie o współpracy z irańską spółką fot. Farmer

Zarząd spółki Ursus podpisał z irańską spółką Iran Tractor Manufacturing Company z siedzibą w Tabriz, porozumienie o współpracy handlowo-przemysłowej.

Porozumienie zakłada podjęcie współpracy pomiędzy stronami w zakresie wzajemnego wykorzystania komponentów w produkcji ciągników w przedziale mocy 47-150 KM, dedykowanych na rynki na których obie spółki obecnie funkcjonują. Strony ustaliły, iż będą dążyć do wprowadzenia na powyższe rynki wspólnie wyprodukowanych ciągników o małej, średniej i dużej mocy. Na mocy porozumienia strony rozpoczną również szeroki dialog technologiczny, umożliwiający budowę przewagi konkurencyjnej poprzez wspólne uruchomienia nowych innowacyjnych projektów.

Ponadto, strony zobowiązały się do zbadania możliwości podjęcia współpracy w zakresie wprowadzenia na rynek irański maszyn rolniczych i autobusów miejskich oferowanych przez Ursus.

Iran Tractor Manufacturing Company (ITMCO) jest uznanym producentem i eksporterem ciągników, maszyn specjalnych, pojazdów ciężarowych, silników i komponentów do maszyn rolniczych. Od 2016 r. Ursus S.A. współpracuje z Motorsazan, spółką zależną od ITMCO, w zakresie dostawy podzespołów do montażu ciągników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM