Warto zainteresować się ciągnikami Renault Pales?

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 17 marca 2016 10:20

Warto zainteresować się ciągnikami Renault Pales? Renault Pales 240 - najmocniejszy model serii Pales/ fot. Farmer.pl

Renault nie jest firmą, którą kojarzymy jako pierwszą gdy mowa o producentach maszyn rolniczych, a jednak. Obok bardzo przyzwoitych ciągników serii Ares, Ceres, Celtis czy Cergos znajdziemy także mniejsze traktory np. serii Pales - czytamy w serwisie www.Farmer.pl.

Seria Pales, to ciągniki znacznie mniejsze od Ceresów czy Celtisów, raczej pomocnicze lub do pracy w sadach. Modele z silnikami 4-cylindrowymi i przednim napędem, z pewnością sprawdzą się też jako główne ciągniki w kilkunastohektarowych gospodarstwach.

Ile trzeba zapłacić za francuskiego malucha z lat 1998-2004? Najtańsze będą egzemplarze z początku produkcji 98'-99' te znajdziemy już za około 35-38 tys zł, oczywiście mowa o modelu 210, bez kabiny.

Za modele 230-240 wyposażone w kabinę, z lat 2000-2004, przyjdzie nam zapłacić około 40-70 tys. zł w zależności od ilości mth i tego, czy traktor jest sprzedawany z ładowaczem czy też nie. Można także zapolować na modele po 2004 roku, bowiem Claas (obecny właściciel Renault Agriculture) przedłużał produkcję niektórych maszyn na rynki krajów Beneluxu i rynek francuski. Warto jednak sprawdzić czy podana w ogłoszeniu data jest datą produkcji czy rejestracji maszyny.

Czytaj więcej w serwisie www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM