Ursus zdobywa kolejne rynki. Na celowniku są Włochy i Francja

$data.author.description Autor: Farmer.pl 02 sierpnia 2016 15:32

Ursus zdobywa kolejne rynki. Na celowniku są Włochy i Francja Po początkowych problemach z eksportem, Ursus przebojem zdobywa rynek niemiecki i stawia sobie kolejne cele / fot. Farmer.pl.

Po początkowych problemach z eksportem, Ursus przebojem zdobywa rynek niemiecki i stawia sobie kolejne cele. Jeszcze w tym roku chce uruchomić sprzedaż w dwóch kolejnych krajach Unii Europejskiej. Tym razem na celowniku są Włochy i Francja. To może być rekordowy pod względem eksportu rok dla producenta polskich ciągników - informuje farmer.pl.

- Tylko w zeszłym miesiącu, dzięki uruchomieniu sprzedaży w Niemczech, obroty wzrosły nam trzykrotnie. Na razie mamy trzech dilerów maszyn rolniczych na terenie Niemiec i cały czas rozszerzamy tę siatkę - chwali się Mariusz Lewandowski, rzecznik Ursusa.

Po ostatnim sukcesie producenci z Lublina idą za ciosem i już zapowiedzieli, że w tym roku uruchomią sprzedaż w kolejnych, silnych pod względem rolnictwa, krajach Unii Europejskiej.

- Staramy się by jeszcze w tym roku polskie maszyny były już dostępne we Włoszech i Francji - informuje rzecznik prasowy.

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM