Ursus zawarł umowę z algierską spółką

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 19 marca 2017 13:36

Ursus zawarł umowę z algierską spółką Ursus wkracza na rynek algierski/ fot. za Farmer.pl (GS)

Firma Ursus nie zaprzestaje ekspansji na rynkach poza UE, czego efektem jest kolejny intratny kontrakt nie tylko na sprzedaż ale także produkcję maszyn rolniczych – czytamy w Farmerze.

Pierwszego dnia targów Agrotech 2017 odbywających się w Kielcach, Ursus zawarł kolejną umowę na mocy której w Algierii powstanie spółka joint–venture, której zadaniem będzie zarówno produkcja, sprzedaż jak i późniejszy serwis polskich ciągników i maszyn rolniczych.

- Ekspansja zagraniczna jest ważnym elementem strategii rozwoju Ursusa. Afryka to kontynent o ogromnym potencjale gospodarczym, demograficznym i jeszcze lepszych prognozach rozwoju. Co więcej, rośnie siła nabywcza obywateli tego kontynentu. Dla nas oznacza realne szanse na nowe kontrakty. Ursus zaoferował partnerom afrykańskim produkt dopasowany do potrzeb tamtejszego rynku, konkurencyjny pod względem jakości oraz ceny – powiedział Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus S.A.

Tegoroczna ekspozycja Ursusa obfituje w nowości modelowe, co podkreślał prezes Karol Zarajczyk tuż przed podpisaniem porozumienia. Firma zaprezentowała między innymi swoje aktualne modele z nowymi, przekonstruowanymi kabinami, maskami i nowym malowaniem felg.

Jednakże niezaprzeczalnie największym zainteresowaniem cieszyły się nowe ciągniki wyposażone w silniki Deutza oraz przekładnie "full powershift" produkcji Carraro, które już niebawem dołączą do oferty polskiego producenta.

 Więcej czytaj na www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM