Ursus wprowadzi nową ofertę finansowania fabrycznego dla rolników

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 24 stycznia 2017 08:12

Ursus wprowadzi nową ofertę finansowania fabrycznego dla rolników fot. Farmer.pl

Spółka Ursus zdecydowała się na wprowadzenie nowej oferty finansowania fabrycznego dla rolników. Kredyty na zakup maszyn będą udzielane przez Banki Polskiej Spółdzielczości SA - informuje Farmer.pl.

Spółka Ursus wprowadza nową ofertę finansowania zakupu fabrycznego sprzętu dla rolników przygotowaną przez Banki Polskiej Spółdzielczości SA. Jak zapewniają przedstawiciele Ursusa, nowa oferta kredytowa umożliwia rolnikom dostęp do atrakcyjnych kredytów oraz dopasowanie warunków finansowania do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. To już kolejna oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursusa.

- Ursus to marka o ogromnym potencjale. Rok 2016 był rekordowy dla Ursusa pod względem sprzedaży na polskim rynku, jako jedyni odnotowaliśmy skokowy wzrost rejestracji nowych ciągników. W 2017 r. będziemy dalej umacniać pozycję na rynku w segmencie ciągników i maszyn rolniczych, który gwarantuje spółce dalsze dynamiczne wzrosty. Nowa oferta kredytowa zakupu fabrycznego przełoży się na dostępność naszych produktów dla rolników, a to z kolei wpłynie na zwiększenie ich sprzedaży, mówi Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus SA.

Według Polskiego Związku Motoryzacyjnego na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców Ursus odnotował wzrost udziału w polskim rynku do 10,3 proc. za 2016 r. z poziomu 3,22 proc. w 2015 r. Tylko w grudniu 2016 r. udział Ursusa w ogólnej liczbie rejestracji ciągników wyniósł 32 proc.

Więcej czytaj w serwisie www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM