Ursus w styczniu sprzedał 44 maszyny. To o 30 proc. więcej niż rok temu

$data.author.description Autor: Farmer.pl 22 lutego 2017 15:57

Ursus w styczniu sprzedał 44 maszyny. To o 30 proc. więcej niż rok temu fot. farmer.pl

Udanie nowy rok rozpoczął producent ciągników z Lublina. W styczniu Ursus sprzedał 44 maszyny. W porównaniu do zeszłego roku wzrost sprzedaży sięgnął ponad 30 proc. - informuje farmer.pl.

- To bardzo dobry wynik, który potwierdza fakt, że ciągniki Ursusa są dostosowane technologicznie i cenowo do oczekiwań polskich rolników. Atutów przemawiających za zakupem ciągników jest więcej, na przykład nasi klienci doceniają niskie koszty obsługi serwisowej. Co więcej, Ursus wprowadza atrakcyjne oferty kredytowe dla rolników na zakup nowych maszyn - zachwala Mariusz Lewandowski, rzecznik prasowy Ursusa.

Wzrost popytu na ciągniki to w dużej mierze efekt wprowadzonej na początku roku ciekawej oferty sprzedażowej. Ursus podpisał umowę z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, na podstawie której BPS i inne banki należące do tej grupy udzielają klientom kredytów fabrycznych. Rolnik od stycznia może zakupić ciągnik bez wnoszenia wkładu własnego, a harmonogram spłat ratalnych jest ustalany zgodnie z jego indywidualnym preferencjami. Okres kredytowania sprzętu wynosi maksymalnie do 15 lat.

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM