Ursus pozyskał pieniądze na realizację kontraktu w Tanzanii

Autor: www.sadyogrody.pl 16 grudnia 2015 10:06

Ursus pozyskał pieniądze na realizację kontraktu w Tanzanii Ursus uzyskał wielocelowy limit kredytowy w wysokości 65 milionów złotych w Banku Pekao na realizację płatności oraz finansowanie kontraktu z tanzańską spółką/ fot. Farmer

Ursus uzyskał wielocelowy limit kredytowy w wysokości 65 milionów złotych w Banku Pekao na realizację płatności oraz finansowanie kontraktu z tanzańską spółką The National Service Corporation Sole.

Jak podaje Ursus, udzielony limit kredytowy obowiązuje do dnia 30 grudnia 2016 r. Zabezpieczenie spłaty kredytu stanowi pełnomocnictwo do dysponowania rachunkami emitenta prowadzonymi przez bank, na które będą przekazywane płatności należne emitentowi z tytułu realizacji kontraktu z SUMA JKT, oraz weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i ustalane w oparciu o stopę WIBOR/ EURIBOR/ LIBOR 1M powiększoną o marżę banku Ursus.

Pod koniec października Ursus podał, że dostarczy do Tanzanii 400 sztuk ciągników rolniczych w ramach umowy o wartości 55 milionów dolarów. We współpracy z tą spółką Ursus chce zaopatrywać w traktory i maszyny rolnicze całą południową Afrykę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM