Ursus chwali się dobrą sprzedażą legendarnej serii ciągników

Autor: www.wnp.pl 30 września 2016 15:03

Ursus chwali się dobrą sprzedażą legendarnej serii ciągników W lipcu 2016 r. Ursus C-380 został liderem wśród najczęściej rejestrowanych ciągników w kraju. / fot. sadyogrody.pl

Nowa odsłona serii ciągników Ursusa bije rekordy popularności. Ciągniki Ursus C-380 to najczęściej rejestrowane ciągniki w kraju w okresie lipiec-sierpień br. - informuje wnp.pl.

Ciągnik C-380, jeden z modeli odnowionej legendarnej serii znanej każdemu polskiemu rolnikowi, swoją premierę miał w marcu 2015 r. na targach Agrotech w Kielcach. Produkt z miesiąca na miesiąc zyskiwał coraz większe grono zadowolonych nabywców. Już po niespełna 6 miesiącach od premiery, w sierpniu ubiegłego roku, znalazł się na trzecim miejscu wśród najchętniej kupowanych w Polsce. W lipcu 2016 r. Ursus C-380 został liderem wśród najczęściej rejestrowanych ciągników w kraju. W sierpniu udało mu się utrzymać pierwszą pozycję.

- Rodzina ciągników serii C to legenda polskiej wsi. Są one flagowymi produktami Ursusa - komentuje Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus.

Więcej na www.wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM