Ursus będzie sprzedawał ciągniki przez banki spółdzielcze SGB

Autor: www.money.pl/www.sadyogrody.pl 25 marca 2016 14:52

Ursus będzie sprzedawał ciągniki przez banki spółdzielcze SGB SGB-Bank oraz Ursus podpisały list intencyjny, dotyczący współpracy w zakresie promocyjnego finansowania zakupu fabrycznego ciągników/ fot. Farmer.pl

SGB-Bank oraz Ursus podpisały list intencyjny, dotyczący współpracy w zakresie promocyjnego finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursusa - informuje money.pl.

Oferta dostępna będzie w zrzeszonych bankach spółdzielczych i zostanie dopasowana do potrzeb klientów. W ramach współpracy, SGB-Bank i Ursus będą prowadzić działania promocyjne, akcje wizerunkowe, budujące świadomość finansowania zakupu fabrycznego wśród klientów banków z grupy SGB.

- Współpraca Ursusa, firmy z polskim kapitałem, z polskimi bankami spółdzielczymi to optymalne rozwiązanie dla dobra naszych klientów. Wierzę, że zawiązana współpraca będzie wartościowa dla promocji obu marek, ale przede wszystkim największe korzyści z jej realizacji uzyska nasz klient finalny, czyli polski rolnik. Jest to bardzo ważne chociażby w kontekście wykorzystania środków na modernizację rolnictwa z nowej unijnej perspektywy - powiedział prezes Ursus Karol Zarajczyk. 

Więcej na money.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM