UOKiK zatwierdził połącznie Grupy Kazgod i Dalgety Agra Polska

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 25 listopada 2015 13:07

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na sfinalizowanie połączenia Grupy Kazgod i Dalgety Agra Polska. Efektem scalenia przedsiębiorstw – Dalgety, Kazgod, Agro-Bakałarzewo oraz Agro-Plus – będzie powstanie organizacji – firmy Agrii Polska Sp. z o.o.

Agrii Polska Sp. z o.o. będzie bazowała na potencjale wszystkich objętych połączeniem firm, w oparciu o sieć sprzedaży i centra logistyczne utworzone dotychczas przez Grupę Kazgod oraz Dalgety. Nowa organizacja zajmie miejsce wicelidera na polskim rynku rolnym i będzie w najbliższych latach inwestować w Polsce znaczne środki, aby być jeszcze bardziej dynamicznym i prężnym podmiotem w branży.

Kluczowym zadaniem Agrii Polska Sp. z o.o. będzie jak najlepsze wspieranie klientów - na każdym etapie działalności poprzez fachowe doradztwo i wysokiej jakości produkty. Połączenie działalności oznacza atrakcyjną ofertą środków ochrony roślin, nasion, nawozów i nowoczesnych rozwiązań niepestycydowych, w tym również z nasionami Dalgety i nawozami dolistnymi FoliQ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM