Timac Agro o aktywnym odżywianiu roślin i gleby (video)

Autor: www.sadyogrody.pl 27 listopada 2016 13:50

Timac Agro o aktywnym odżywianiu roślin i gleby (video) Paweł Kocel, Dyrektor Marketingu Timac Agro Polska/ fot. Żelazna Studio

Poprzez kampanię „Aktywne odżywianie roślin i gleby” firma Timac Agro wychodzi naprzeciw wyzwaniom współczesnego rolnictwa. O znaczeniu akcji rozmawialiśmy z Pawłem Koclem, Dyrektorem Marketingu Timac Agro Polska podczas II edycji konferencji "Sady i ogrody na Narodowym".

- Poprzez aktywne odżywianie roślin i gleby myślimy o aktywacji potencjału gleby, jak również o zwiększeniu produktywności roślin,  aby producenci żywności mogli uzyskać plon o odpowiedniej jakości.  W ten sposób chcemy odpowiedzieć na wyzwania współczesnego rolnictwa - tłumaczy Paweł Kocel, Dyrektor Marketingu z Timac Agro.

 

Akcja edukacyjno-informacyjna „Aktywne Odżywiane Roślin i Gleby” skierowana jest do wszystkich rolników, którzy stosują produkty firmy Timac Agro.

II edycja konferencji "Sady i Ogrody na Narodowym" odbyła się 22 listopada. Miejscem tego wydarzenia był Stadion PGE Narodowy w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM