Solis Polska wprowadza zmodernizowany model ciągnika o oznaczeniu 90

$data.author.description Autor: Farmer.pl 25 września 2015 12:18

Solis Polska wprowadza zmodernizowany model ciągnika o oznaczeniu 90 Firma Solis Polska wprowadza do swojej oferty zmodernizowany model ciągnika o oznaczeniu 90/ fot. farmer.pl

Firma Solis Polska wprowadza do swojej oferty zmodernizowany model ciągnika o oznaczeniu 90. Maszyna na tle poprzedniej wersji wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem dwóch katalizatorów utleniających, które umożliwiły spełnienie norm emisji spalin Stage IIIB - podaje farmer.pl

Przedsiębiorstwo Solis Polska będące przedstawicielem firmy International Tractors Limited (Sonalica), która produkuje ciągniki marki Solis od roku 1995, wprowadza na rynek nowy model. Maszyna jest na chwilę obecną największym produktem z indyjskiej fabryki, w której rocznie produkuje się około 80 tys. ciągników i może być skonfigurowana z napędem na dwa (2WD) lub na cztery koła (4WD). 

Solis 90 jest wyposażony w 4-cylindrową jednostkę napędową ITL o pojemności 4 l. Silnik generuje 89 KM przy 2200 i dysponuje momentem obrotowym 375 Nm osiąganym przy 1500 obr./min. Jednostka jest wyposażona w układ common rail (Bosch) oraz turbosprężarkę.

Dodatkowo w ciągniku znajdziemy układ recyrkulacji spalin eEGR, a także katalizatory utleniające: DOC (do utleniania tlenków węgla i węglowodorów) i POC (do oksydacji sadzy).

Czytaj więcej na www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM