Sadyogrody.pl na targach Kielce Agrotech 2015

Autor: www.sadyogrody.pl 31 marca 2015 15:36

Od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca targi techniki rolniczej Agrotech 2015 w Kielcach odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Serwis www.sadyogrody.pl miał na targach swoje stanowisko (przy stanowisku Farmera). Dziękujemy za odwiedziny wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Swojskie Smaki".


Agrotech Kielce 2015  - czyli tegoroczna edycja targów techniki rolniczej i leśnej, podobnie jak poprzednie, cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony rolników. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy wiodący producenci maszyn i ciągników rolniczych, ale też wiele firm, które dopiero chciałyby zaistnieć na polskim rynku.

W imprezie wzięli również udział producenci nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego itp. Targi wyróżniają się głównie z powodu dużej ilości maszyn, które można dokładnie obejrzeć, poznać ich cenę czy umówić się na testy w gospodarstwie lub pokazy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili również stoiska "Farmer" oraz "SadyOgrody" (hala H, stoisko 155), na którym w ramach akcji „Swojskie smaki” rozdawaliśmy naszym gościom m.in. smaczne syropy, dżemy oraz materiały zachęcające do poznania naszego serwisu.

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI