Sadyogrody.pl na targach Kielce Agrotech 2015

Autor: www.sadyogrody.pl 31 marca 2015 15:36

Od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca targi techniki rolniczej Agrotech 2015 w Kielcach odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób. Serwis www.sadyogrody.pl miał na targach swoje stanowisko (przy stanowisku Farmera). Dziękujemy za odwiedziny wszystkim, którzy wzięli udział w akcji "Swojskie Smaki".


Agrotech Kielce 2015  - czyli tegoroczna edycja targów techniki rolniczej i leśnej, podobnie jak poprzednie, cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony rolników. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy wiodący producenci maszyn i ciągników rolniczych, ale też wiele firm, które dopiero chciałyby zaistnieć na polskim rynku.

W imprezie wzięli również udział producenci nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego itp. Targi wyróżniają się głównie z powodu dużej ilości maszyn, które można dokładnie obejrzeć, poznać ich cenę czy umówić się na testy w gospodarstwie lub pokazy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili również stoiska "Farmer" oraz "SadyOgrody" (hala H, stoisko 155), na którym w ramach akcji „Swojskie smaki” rozdawaliśmy naszym gościom m.in. smaczne syropy, dżemy oraz materiały zachęcające do poznania naszego serwisu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM