Ruszyła 17. edycja targów Agro Show - zdjęcia

Autor: www.sadyogrody.pl 19 września 2015 10:33

W piątek, 18 września ruszyła 17 edycja targów Agro Show w Bednarach pod Poznaniem. To największa wystawa plenerowa w Europie, która skupia blisko 800 firm z Polski i zagranicy na 120 ha powierzchni. Organizatorzy spodziewają się blisko 150 tys. zwiedzających.

Podczas 4 dni wystawy zwiedzający mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Poza całą gamą maszyn i urządzeń rolniczych, można poznać aktualną ofertę producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin a także firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

W tym roku formuła pokazów i prezentacji maszyn została nieco zmieniona. Oprócz tradycyjnego pokazu w ringu opryskiwaczy i ładowarek można zobaczyć pokaz pługów, który składać się będzie z dwóch części. Pierwsza odbędzie się na ringu, gdzie zgłoszone do pokazu maszyny, zaś w drugiej w pracy na polach pokazowych. Kolejną nowością będą ciągniki prezentowane na pasie startowym.  Codziennie w wyznaczonych godzinach odbędzie się ich prezentacja. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM