Rosja: Producenci maszyn rolniczych zobowiązani do niepodnoszenia cen

$data.author.description Autor: Farmer.pl 30 marca 2016 14:32

Rosja: Producenci maszyn rolniczych zobowiązani do niepodnoszenia cen Wiodący rosyjscy producenci maszyn rolniczych zobowiązali się do niepodnoszenia cen zbytu maszyn rolniczych promowanych przez państwo w 2016 r. / fot. shutterstock

Wiodący rosyjscy producenci maszyn rolniczych zobowiązali się do niepodnoszenia cen zbytu maszyn rolniczych promowanych przez państwo w 2016 r. Prócz tego nadal obowiązują duże promocje dla nabywców - informuje farmer.pl.

Według stowarzyszenia branżowego Rosagromash, program realizowany jest przez 37 firm produkujących maszyny rolnicze. W ten sposób od końca 2015 r. przynajmniej do grudnia 2016 r. ceny nie zmienią się.

Od 2013 r. w Rosji wdrażany jest program promocji maszyn rodzimej produkcji. Refundacje będą wypłacane bezpośrednio producentowi i przez niego przekazywane nabywcy.

W ubiegłym roku promocje przy zakupie maszyn rolniczych sięgały od 15 do 25 proc., a w przypadku rejonów leżących na wschód od Uralu i w zaanektowanym Krymie nawet 30 proc. ceny zakupu.

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM