Pronar wprowadza nowe modele ciągników kompaktowych Kioti

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 02 lipca 2015 10:28

Pronar wprowadza nowe modele ciągników kompaktowych Kioti fot. Pronar

Firma Pronar wprowadza na polski rynek dwa nowe modele kompaktowych maszyn Kioti. Ciągniki o oznaczeniu DK4510 i DK5510 cechują się mocą odpowiednio 45 oraz 55 KM - podaje serwis farmer.pl.

Firma Pronar, generalny importer maszyn Kioti, wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele ciągników koreańskiego producenta. Maszyny należą do serii ciągników kompaktowych DK i są przeznaczone głównie do pracy w sadach, winnicach i ogrodach.

Ciągniki wyróżniają się bardzo kompaktowymi wymiarami. Ich szerokość nie przekracza 1,5 m, zaś długość z przednim TUZ to 3,16 m. Maszyny cechują się niewielkim promieniem zawracania - 2,63 m.

W modelu DK4510 pracuje 4-cylindrowa jednostka CRDI o pojemności 2,4 l, która generuje 45 KM. Większy z modeli – DK5510 jest z kolei wyposażony w silnik 3-cylindrowy o pojemności 1,8 l. Jednostka z układem wtryskowym common rail generuje 55 KM.

Standardowo w ciągnikach serii DK montowane są mechaniczne, zsynchronizowane skrzynie biegów (16x16) z rewersem mechanicznym i reduktorem biegów pełzających.

Ciągniki w podstawowej wersji wyposażenia kosztują odpowiednio 65,8 i 77 tys. zł. Maszyny są oferowane bez kabiny (z pałąkiem ochronnym), jednak za dopłatą możliwe jest ich doposażenie w kabiny z opcjonalną klimatyzacją.

Czytaj więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM