Procam oficjalnie otwiera nowy oddział w Łęczeszycach

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 27 lipca 2017 14:39

Procam oficjalnie otwiera nowy oddział w Łęczeszycach Fot. mat. pras.

Nowy oddziału firmy Procam otwarty został w Łęczeszycach koło Belska Dużego. Stanowić on będzie siedzibę oddziału ogrodniczego firmy w regionie grójeckim.

- Dziś kolejny wielki dzień w historii Procam: otwieramy nowy oddział. Co prawda oddział ten działał już od wiosny, jednak ani sadownicy ani my, nie mieliśmy czasu, aby to uroczyście uczcić. Teraz nadarzyła się ku temu dobra okazja. Impreza się udała, a sprzyjała jej piękna pogoda - mówi Krzysztof Gasparski z firmy Procam.

Podczas spotkania promowano koncepcję sadów wdrożeniowych. Najpierw środki ochrony roślin testowane są w ramach zamkniętych eksperymentów firmy. Później te produkty, które zasłużyły na zaufanie, wdrażane są w sadach. - Udało nam się dzisiaj połączyć promocję sadów wdrożeniowych i nowego oddziału firmy, co nas bardzo cieszy – dodaje Gasparski.

- Dzisiaj mamy ogromną uroczystość, bo otwieramy trzeci już oddział ogrodniczy – mówi Tomasz Olszewski, kierownik sprzedaży sekcji ogrodniczej. Pozostałe oddziały ogrodnicze znajdują się w Sandomierzu i Łowiczu. Jest to zarazem dwunasty sklep firmy w sekcji ogrodniczej. Pozostałe mieszczą się w: Sandomierzu, Józefowie, Urzędowie, Pawłowie i Wilkowie (oddział Sandomierz), Warce, Regnowie, Błędowie, Promnej i Białej Rawskiej (oddział Grójec, z siedzibą w Łęczeszycach) oraz z Rybnie (oddział Łowicz z siedzibą w Kocierzewie).

- Świętujemy nie tylko otwarcie nowego oddziału, ale również naszą 6-letnią obecność na rynku sadowniczym i skuteczne wdrażanie rozwiązań dla ogrodnictwa. Dziękujemy tym, którzy nam zaufali i z nami współpracują. Życzymy im wysokich cen i jeszcze wyższych plonów – podsumował Tomasz Olszewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM