Pod Kutnem powstaje Centrum Maszyn Używanych Claas

$data.author.description Autor: Farmer.pl 22 września 2015 10:49

Pod Kutnem powstaje Centrum Maszyn Używanych Claas Pod Kutnem powstaje Centrum Maszyn Używanych Claas/ fot. sadyogrody.pl

Pod Kutnem rozpoczęła się budowa Centrum Maszyn Używanych Claas. Na powierzchni 2 ha zostanie zorganizowany punkt sprzedaży maszyn "z drugiej ręki", które firma będzie przyjmowała w ramach rozliczeń przy zakupie nowego sprzętu. Powstanie też magazyn części zamiennych i serwis - informuje farmer.pl.

Budowa Centrum Maszyn Używanych Claas rozpoczęła się w sierpniu br. Miejscem inwestycji jest rejon centralnej Polski, a dokładnie Kutno (węzeł autostradowy Kutno Południe, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A2). 

W ramach inwestycji, obejmującej dwuhektarowy teren, znajdzie się m.in. budynek o powierzchni 1300 mkw., w tym zarówno część biurowa, warsztat jak i magazyn części zamiennych Claas. Realizacja projektu odbywa się we współpracy z polskim inwestorem. Zakończenie budowy  planowane jest na kwiecień 2016 r.

Centrum Maszyn Używanych już rozpoczęło swoją działalność we wrześniu br. Działanie jednostki polega na wykupie maszyn używanych w rozliczeniu zakupu nowego sprzętu. Maszyna oddawana w rozliczeniu nie musi być marki Claas.

Czytaj więcej na www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM