Nowa maszyna dla producentów borówek. Amerykańska firma planuje rozwój w Polsce

Autor: sadyogrody.pl 12 stycznia 2015 11:22

Nowa maszyna dla producentów borówek. Amerykańska firma planuje rozwój w Polsce Naważarka Evolution firmy A&B Packing Equipment inc.

Amerykański producent linii pakujących do owoców - A&B Packing Equipment inc. ogłosił wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego modelu swojej naważarki Evolution. Firma planuje kontynuować rozwój na polskim rynku, przede wszystkim w segmencie maszyn dla producentów borówki amerykańskiej.

A&B Packing Equipment, obecny w Polsce poprzez dystrybutora, firmę Milbor Sp. z.o.o. to producent linii pakujących przeznaczonych do pakowania borówki amerykańskiej, pomidorów cherry, czereśni oraz pieczarek. Z urządzeń A&B korzysta obecnie ponad 1 100 firm na świecie. A&B jest obecne w Polsce od 2013 roku kiedy sprzedała pierwszą linię pakującą do borówki amerykańskiej. Firma dysponuje również serwisem w naszym kraju.

Naważarka Evolution to flagowe urządzenie firmy A&B. Dostępna w wersjach przeznaczonych do pakowania borówki, pomidorów cherry, czereśni oraz pieczarek, maszyna pozwala na ich dokładne naważenie i zapakowanie w pojemniki plastikowe przy wydajności osiągającej 200 pojemników na minutę.

Naważarka Evolution firmy A&B to jeden z najbardziej wydajnych, a zarazem dokładny i delikatny dla owoców system naważający w punetki.

Ciekawe jest, że firma A&B Packing Equipment zaczynała prawie 20 lat temu jako producent borówki, a pierwszy sprzęt pakujący został stworzony na potrzeby własnej plantacji. - Do dziś, każdy nowy element sprzętu projektowany w fabryce jest wpierw testowany na plantacji założycieli firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą delikatność z jaką traktowane są owoce – tłumaczy Piotr Milewski z firmy Milbor, który odpowiada za sprzedaż w Polsce.

Jak wyjaśnia Piotr Milewski, firma A&B Packing Equipment planuje dalszy rozwój na polskim rynku, przede wszystkim w segmencie borówki amerykańskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM