Kubota zaprezentowała nową gamę ciągników MGX III

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 07 listopada 2016 12:10

Kubota zaprezentowała nową gamę ciągników MGX III Kubota MGX III fot. Kubota

Podczas European Agri Dealer Convention 2016 we Francji, Kubota Corporation zaprezentowała nową gamę ciągników MGX III.

Trzecia generacja serii GX obejmuje 5 modeli: M95GX (104 KM), M105GX (111 KM), M115GX (123 KM), M125GX (133 KM) oraz M135GX o mocy (143 KM). Przy czym modele M95 i M105 pracują na jednostkach napędowych o pojemności 3,8l a pozostałe trzy na silniku 6,1L

Krzywa momentu obrotowego nowych ciągników MGX III została zoptymalizowana w celu zapewnienia około 26 proc. większej wydajności w stosunku do gamy MGX II, co przyczynia się do wzrostu produktywności i zmniejszenia zużycia paliwa. Ponadto silniki serii MGX dzięki połączeniu technologii SCR i DPF spełniają normy emisji spalin Euro 4.

Nowe ciągniki, podobnie jak ich poprzednicy, wyposażone zostały w bezkonkurencyjną przekładnię Power Shift oferującą aż osiem biegów zmienianych pod obciążeniem w trzech zakresach. Przekładnia w standardzie oferuje także możliwość pracy w trybie automatycznym zarówno na polu jak i w transporcie.

Wszystkie modele MGX III są w 100 proc. kompatybilne z ISOBUS. W ciągnikach tej serii mają w opcji amortyzację przedniej osi.

Więcej na www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM