Kubota: Do oferty niebawem dołączy kolejny mały ciągnik

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 04 kwietnia 2017 15:00

Kubota: Do oferty niebawem dołączy kolejny mały ciągnik

Japoński producent znany jest z produkcji bardzo wszechstronnych ciągników o małych gabarytach. Choć w ofercie Kuboty nie brakuje takich maszyn, niebawem dołączy do nich kolejny model – L1361 - czytamy na Farmer.pl.

Trochę w cieniu premiery serii M5001, podczas targów Agrotech 2017, Kubota zaprezentowała kolejny mały ciągnik – model L1361.

- Planujemy ważny debiut w gamie maszyn komunalnych – niezwykle zwinny, kompaktowy traktor Kubota L1361 o mocy 36 KM. Przekładnia hydrostatyczna, 900 kg udźwigu tylnego TUZ i kompaktowe rozmiary to cechy, które sprawiają że L1361 z pewnością zostanie doceniony przez użytkowników – powiedział Andrzej Sosiński, meneger ds. marketingu marki Kubota w Polsce.

Owa moc, krzesana jest z trzycylindrowego silnika (D1803-M-E2) o pojemności 1826 cm3, chłodzonego cieczą i wyposażonego we wtrysk bezpośredni. Dużą zaletą zaprezentowanego modelu jest możliwość wyboru przekładni. Kubota oferuje przekładnie hydrostatyczną oraz mechaniczną.

Pierwsza z nich, trzyzakresowa HST, to przede wszystkim ogromna wygoda i łatwość pracy. Jeżeli nie interesuje nas hydrauliczny system przeniesienia napędu, możemy wybrać przekładnię klasyczną: 8x4 z dwustopniowym suchym sprzęgłem.

Więcej na www.famer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM