INNVIGO: Sprzedaż ŚOR przekroczyła 100 mln zł

Autor: www.sadyogrody.pl/pr 13 września 2016 13:15

INNVIGO: Sprzedaż  ŚOR przekroczyła 100 mln zł fot. materiały prasowe firmy INNVIGO

- Na koniec sierpnia br. wartość środków ochrony roślin firmy INNVIGO sprzedanych w Polsce, w czasie 8 miesięcy 2016 roku przekroczyła, 100 mln złotych - informuje firma.

- Wynik 100 mln zł sprzedaży jest momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy – mówi Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO. Jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji.

INNVIGO to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój. Spółka zaczęła działalność od rynku polskiego, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także, od lipca br. rozpoczyna działalność w Rumunii.  Obecnie INNVIGO w Polsce ma zarejestrowanych 20 produktów do ochrony upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM