Farmtrac wprowadza do oferty linię ciągników do warzywnictwa

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 28 września 2015 08:15

Firma Farmtrac wprowadza do swojej oferty nowe ciągniki przeznaczone do gospodarstw specjalistycznych - głównie warzywniczych. Dostępne są w niej 3 modele maszyn z silnikami o mocy 55, 75 i 86 KM.

Podczas tegorocznego Agro Show, firma  Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o, zaprezentowała nową linię produktową, pod nazwą MIE.TEc, dedykowaną warzywnictwu. Trzy nowe ciągniki są wykonane na bazie znanych modeli - 48 konnego Farmtrac 555 DT, 75 konnego Farmtrac 675 DTN i 86 konnego Farmtrac 685 Europeline.

Ciągniki wyróżniają się min. wyposażeniem są wąskie koła do upraw międzyrzędowych. Dodatkowo w kabinie operatora znajdziemy monitor połączony z kamerą umieszczoną z tyłu maszyny. Ma to zapewnić precyzyjne sterowanie narzędziami zawieszonymi na tylnym TUZ ciągnika.

Traktory wyróżnia także nowy design - przede wszystkim żywo zielony kolor.

48-konny Farmtrac 555 DT jest napędzany przez  3-cylindrowy silnik Forda, a jego układ napędowy jest wyposażony w mechaniczną skrzynię biegów w konfiguracji 8x2.

Modele Farmtrac 675 DTN i Farmtrac 685 DT Europeline są z kolei wyposażone  w oryginalne silniki Perkinsa, układy przeniesienia napędu znanej firmy Carraro, z ilością przełożeń odpowiednio 12x12 i 24x24 z rewersem mechanicznym.

Ciągniki MIE.TEc są już dostępne w punktach dealerskich Farmtrac. Ich cena nie różni się od ceny standardowych ciągników 555 DT, 675 DTN i 685.

 

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI