Claas nawiązał współpracę z Instytutem Inżynierii Biosystemów UP w Poznaniu

$data.author.description Autor: www.farmer.pl 20 czerwca 2017 10:05

Nawiązanie formalnych relacji nastąpiło 22 maja br. i jest zwieńczeniem dotychczasowej współpracy między Claas Polska a Instytutem Inżynierii Biosystemów, która odbywała się już na wielu płaszczyznach - informuje Farmer.pl.

Porozumienie podpisali Dyrektor Instytutu profesor dr hab. inż. Jacek Przybył oraz Prezes firmy Claas Polska Karl – Wilhelm Hundertmark. Obie strony ustaliły, iż posiadają wspólne cele i w ramach owej współpracy zobowiązały się pomagać wzajemnie w realizacji działań naukowych i edukacyjnych.

Wykłady tematyczne, konferencje oraz inne formy upowszechniania wiedzy rolniczej prowadzone w ramach tej współpracy pozwolą w sposób bardziej skuteczny osiągać cele, których realizacja w pojedynkę byłaby trudniejsza i mniej efektywna.

Organizacja staży dla studentów, wykładów tematycznych, coroczne uczestnictwo w TRiLiadzie to tylko niektóre z przykładów wspólnych działań. Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego biorą również udział w corocznych spotkaniach w Centrum Szkoleniowym Claas dzięki czemu mają okazję poszerzyć wiedzę z zakresu systemów diagnostyki, precyzyjnego rolnictwa oraz zapoznanie się z przekrojem wszystkich maszyn rolniczych marki Claas.

Więcej w serwisie www.farmer.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM