Celuj w atrakcyjne nagrody razem z Arystą LifeScience

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Arysta LifeScience Sp. z o.o. 28 kwietnia 2017 16:03

Tegoroczna promocja z rejestracją beczek Captan 80WG upływa pod hasłem „promocja na celowniku”. Jakie nagrody mogą zatem „ustrzelić” sadownicy za wzięcie udziału w tej edycji?

Już od początku stycznia można zakupić i zarejestrować premiowane beczki Captan 80WG. Z myślą o mniejszych gospodarstwach postanowiliśmy umożliwić wzięcie udziału w promocji sadownikom, którzy zakupią jedną beczkę Captan 80 WG, mówi  Anna Karbowniczek- menadżer do spraw komunikacji marketingowej Arysta LifeScience. Uczestnicy promocji mają do wyboru dwa rodzaje nagród: 500 zł gotówki przelewanej na kartę płatniczą lub pakiet produktów o wartości rynkowej 750 zł. W tym roku przygotowaliśmy 4 pakiety o różnym składzie:

·         Pakiet „Bezpieczne kwitnienie” 1x Pyrus 5l+ 1x Plantivax 1l+ 4xThiram Granuflo 1kg

·         Pakiet „Regulacja jakości” zawierający dwa nowe regulatory wzrostu Regulex 10 SG do ograniczania ordzawień skórki (jabłoń, grusza) i poprawy zawiązywania owoców (grusza) oraz środek MaxCel do precyzyjnego przerzedzania zawiązków i regulowania wielkości owoców (jabłoń)

·         Pakiet „Insektycydy” 3x Apacz 100g+ 1x Dimilin 1l+ 1x Silwet Gold 1l

·         Pakiet „Spokojne zbiory” 2x Topper 100g+ 1x Captan 10kg

W tym roku przedłużyliśmy też czas trwania promocji, gdyż beczki można rejestrować do końca sierpnia 2017. Rejestracji beczki należy dokonać na stronie www.kasa.arysta.pl.

Captan 80 WG to środek grzybobójczy o działaniu kontaktowym przeznaczony do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych. Aktualna rejestracja obejmuje parcha jabłoni i gruszy, choroby przechowalnicze jabłek, gorzką zgniliznę wiśni, a także szarą pleśń truskawki. Kaptan jest zaliczany do związków mało toksycznych dla fauny pożytecznej i może być stosowany w sadach prowadzących produkcję integrowaną. Opakowanie 100 kg w beczkach jest chętnie wybierane przez sadowników ze względów ekonomicznych i praktycznych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM