Belchim Crop Protection poszerzy ofertę preparatów do ochrony roślin

Autor: www.sadyogrody.pl 16 lutego 2015 09:51

Belchim Crop Protection poszerzy ofertę preparatów do ochrony roślin fot. farmer.pl

W 2015 roku firma Belchim Crop Protection planuje rozszerzyć swoje portfolio, w którym będą dominować preparaty do ochrony ziemniaka.

Belchim Crop Protection planuje w tym roku wprowadzenie na rynek kilku nowych preparatów. Wśród dotychczas zarejestrowanych produktów są: Milbeknock 10 EC - środek z grupy akarycydów w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, przeznaczony do zwalczania przędziorków i pordzewiaczy na jabłoni oraz Globaztar 250 SC – preparat grzybobójczy w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych w uprawach zbóż.

Ponadto na rynek wprowadzone zostanie kilka preparatów przeznaczonych do ochrony ziemniaków. Wśród produktów do ochrony przed zarazą oraz alternariozą są: Kunshi (w drugim kwartale br.), Narita (w trzecim kwartale br.) oraz Proxanil (w drugim kwartale br.). Ponadto firma planuje wprowadzić herbicyd do ochrony ziemniaków, Proman (w drugim kwartale br.).

Wśród nowości do ochrony sadów są: Premazor (w pierwszym kwartale br.) oraz Chikara Duo (w czwartym kwartale br.).

Ponadto Belchim Crop Protection rozszerzy swoją paletę produktów o preparat Moxa (w drugim kwartale br.), przeznaczony do ochrony zbóż.

Firma Belchim została założona w 1987 roku przez Dirka Puttemana, który do dzisiejszego dnia pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Belchim Crop Protection działa w Polsce od 2009 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM