AVR Spirit 6200 - kombajn do zbioru ziemniaków z Belgii

$data.author.description Autor: Farmer.pl 19 lutego 2017 12:41

AVR Spirit 6200 - kombajn do zbioru ziemniaków z Belgii Belgijska firma AVR zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do kompleksowej uprawy ziemniaka / fot. farmer.pl

Podczas targów Mazurskie Agro Show w Ostródzie, firma Agro-Sieć Maszyny zaprezentowała nową pozycję w swojej ofercie: kombajn do ziemniaków Spirit 6200 belgijskiej firmy AVR - informuje farmer.pl.

Model Spirit 6200 o szerokości roboczej wynoszącej 1650 mm (dwurzędowy), ze zbiornikiem o pojemności 6 ton, zbiornikiem na kamienie, dwoma podestami oraz palcowymi separatorami kamieni (w opcji można wybrać także szczotkowe), kosztuje katalogowo około 120 tys. euro. Tak więc Spirit 6200 może być niezłą alternatywą dla znanych i droższych marek jak Grimme czy Ropa.

W podstawowej wersji otrzymamy: hydrauliczny system umożliwiający skontrowanie przechyłu bocznego maszyny, zaś na liście wyposażenia dodatkowego znajduje się także możliwość dołożenia siłownika do pozycjonowania podajników i taśm. W „podstawie”, regulacji dokonujemy ręcznie, z kabiny ciągnika.

Za dopłatą można otrzymać sterownik, który wyręczy nas z konieczności kontroli przechyłu. Podest dla pracowników sortujących pomieści do pięciu osób.Dodatkowym atutem Spirita 6200 jest możliwość przystosowania do zbioru innych warzyw: buraków, marchwi itp. 

Więcej na www.farmer.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ NA TEMAT

AGROTECHNIKA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

ZNAJDŹ NAS NA GOOGLE+

POLECAMY CZASOPISMA

WYSZUKIWARKI

KALENDARIUM